Sponsoring

Wspieramy Łukasza NiedziałkaSponsoring

EURO INDYK to firmą która bardzo ceni młodych, ambitnych sportowców. Mamy świadomość, że talent poparty ciężką pracą oraz wsparciem ludzi dobrej woli może w przyszłości zaowocować dużymi sukcesami. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się wesprzeć Łukasza Niedziałka, który już teraz odnosi pierwsze międzynarodowe sukcesy w chodzie sportowym.

Łukasz Niedziałek urodził się 15 marca 2000 roku, a pierwszym sportem, który uprawiał była piłka nożna. Jak niemal każdy chłopiec w jego wieku marzył o tym by zostać zawodowym piłkarzem. Jednak jego przeznaczeniem okazał się chód sportowy, którym zaraziło go starsze rodzeństwo uprawiające tę dyscyplinę sportu. Łukasz, jak sam mówi, nie żałuje, że jego futbolowe marzenia się nie ziściły. Dzisiaj jest obiecującym młodym sportowcem i ma możliwość trenować w klubie WLKS Siedlce – Nowe Iganie. Ośrodek ten wychował m.in. takie sławy jak Lidia Chojecka, czy Aleksandra Klejnowska. Łącznie trenerzy z tego klubu wychowali pięcioro olimpijczyków oraz całą plejadę medalistów mistrzostw świata i Europy.
Gorąco wierzymy, że w przyszłości do tego grona dołączy także Łukasz, który już teraz jest jednym z najlepszych zawodników na świecie w swojej kategorii wiekowej.

Wspieramy Łukasza Niedziałka