10-lecie Euro Indyk

10-lecie Euro Indyk

Grupa producentów Euro Indyk świętowała dekadę istnienia.

Dziesięciolecie istnienia było świętowane w Pałacu Żelechów. - Dziękujemy za liczne przybycie do nas. Można powiedzieć, że dotarli do nas praktycznie wszyscy, których zaprosiliśmy. Dokładnie 23 listopada 2009 roku grupa producentów została zarejestrowana i zaczęło się nasze wspólne działanie - powiedział Jarosław Łaski, prezes grupy producentów Euro Indyk.
Wśród zaproszonych gości był Łukasz Niedziałek, chodziarz WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Sportowiec od kilku miesięcy jest wspierany w swojej karierze sportowej przez Euro Indyka oraz Golpasz. Macierzysty klub Niedziałka podziękował za sponsoring utalentowanego zawodnika.


Źródło informacji10-lecie Euro Indyk 10-lecie Euro Indyk

Grupa Producentów Euro Indyk świętowała dekadę istnienia.

Więcej
Konferencja 2018 Konferencja 2018

X edycja konferencji poświęconej produkcji indyka w Polsce oraz krajach Unii Europejskiej.


Więcej
Konferencja 2017 Konferencja 2017

Konferencja poświęcona sytuacji produkcji mięsa indyczego w Polsce.


Więcej
Gazele Biznesu 2015 Gazele Biznesu 2015

Grupa Producentów Euro Indyk Sp. z o.o. została laureatem konkursu organizowanego przez Puls Biznesu oraz COFACE - Gazele Biznesu 2015.

Więcej
I rocznica zarejestrowania Spółki. I rocznica zarejestrowania Spółki.

W dniu 27 listopada 2010 r. Grupa Producentów EURO INDYK Sp. z o.o. uczciła pierwszą rocznicę zarejestrowania Spółki. Uroczystość obecnością swą zaszczycili także przedstawiciele firm współpracujących z naszą Spółką oraz współpracujący producenci żywca indyczego.

Miło nam było gościć na wspólnej zabawie Pana Posła na Sejm RP Krzysztofa Borkowskiego z małżonką, Pana Prezesa Zakładów Drobiarskich Sp. z o.o. w Stasinie P. Wojciecha Zarzyckiego wraz z pracownikami P. Pawłem Okrzeją, P. Łukaszem Wiszniewskim, P. Anną Dąbrowską i Urszulą Lipińską. Wspólnie z nami biesiadowali również: GOLPASZ S.A. który reprezentowany był przez P. Dyrektora Jarosława Górskiego, P. Andrzeja Ostrowskiego, P. Mirosława Woźniaka, S&S POLAND Sp. z o.o. w imieniu której zaszczycili nas swoją obecnością P. Cezary Siodlarz oraz P. Witold Wachanin.
Cała uroczystość odbyła się w Dworze Mościbrody gdzie wszyscy bawili się do białego rana.
Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie. Liczymy na dalszą zacieśniającą się współpracę.


Zarząd Grupy


Więcej