AKTUALNOŚCI


Grupa Producentów Euro Indyk Sp. z o.o. została laureatem konkursu organizowanego przez Puls Biznesu oraz COFACE - Gazele Biznesu 2015.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Po ogłoszeniu rankingu, począwszy od stycznia do marca „Puls Biznesu” organizuje w 12 miastach Polski specjalne uroczystości, podczas których w obecności regionalnych władz wręczane są laureatom rankingu statuetki i pamiątkowe dyplomy. To również okazja do spotkania najlepszych menedżerów i poszerzenia wiedzy.

W roku bieżącym na Gali w Lublinie, Prezes zarządu Grupy Producentów Euro Indyk Sp. z o.o. Jarosław Łaski odbierał pamiątkowy dyplom z rąk organizatorów konkursu.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz "Pulsu Biznesu" zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Źródło informacji.W dniu 27 listopada 2010 r. Grupa Producentów EURO INDYK Sp. z o.o. uczciła pierwszą rocznicę zarejstrowania Spółki. Uroczystość obecnością swą zaszczycili także przedstawiciele firm współpracujących z naszą Spółką oraz współpracujący producenci żywca indyczego.

Miło nam było gościć na wspólnej zabawie Pana Posła na Sejm RP Krzysztofa Borkowskiego z małżonką, Pana Prezesa Zakładów Drobiarskich Sp. z o.o. w Stasinie P. Wojciecha Zarzyckiego wraz z pracownikami P. Pawłem Okrzeją, P. Łukaszem Wiszniewskim, P. Anną Dąbrowską i Urszulą Lipińską. Wspólnie z nami biesiadowali również: GOLPASZ S.A. który reprezentowany był przez P. Dyrektora Jarosława Górskiego, P. Andrzeja Ostrowskiego, P. Mirosława Woźniaka, S&S POLAND Sp. z o.o. w imieniu której zaszczycili nas swoją obecnością P. Cezary Siodlarz oraz P. Witold Wachanin.
Cała uroczystość odbyła się w Dworze Mościbrody gdzie wszyscy bawili się do białego rana.
Dziękujemy wszystkim obecnym za przybycie. Liczymy na dalszą zacieśniającą się współpracę.

Zarząd Grupy
Mapa Polski Targeo
Powered by Targeo® | AutoMapa®
Prezes Zarządu:
Jarosław Łaski

Tel. +48 531 777 746
jaroslaw.laski@euroindyk.pl
Księgowość:
Mariusz Mazurek

Tel. +48 531 777 745
ksiegowy@euroindyk.pl

Członek Zarządu:
Jarosław Dominik Mroczek

Tel. +48 500 706 753
jaroslaw.mroczek@euroindyk.pl
Członek Zarządu:
Jakub Wojciech Mroczek

Tel. +48 506 715 714
jakub.mroczek@euroindyk.pl